Ašašninkų moterų folkloro ansamblis

Folkloro ansamblis susibūrė 1958 metais. Iš pradžių kolektyvą sudarė daug dalyvių ir tai buvo išskirtinai Ašašninkų sodžiaus ansamblis, vadovaujamas E. Žemaitaitienės. Per daugelį metų keitėsi ansamblio sudėtis – susijungė du sodžiai (Ašašninkai ir Kabeliai), keitėsi ir vadovai (Šležienė, Marcinonienė, D. Valentukevičienė).
Kolektyvas yra dalyvavęs Pasaulio lietuvių dainų šventėje, respublikinėse Dainų šventėse, 2012 metais dalyvavo respublikiniame festivalyje „Skamba, skamba kankliai“. 2014 metais kartu su vaikų folkloro grupe „Asarukai“ dalyvavo Varėnos kultūros centro filialų mėgėjų meno kolektyvų šventėje – konkurse vietiniame bei rajoniniame turuose. 2017 m. dalyvavo folkloro festivalyje „Dzūkų godos“. Moterys yra pagrindinės Kabelių kaimo švenčių dalyvės. Dabar kolektyve dainuoja 5 moterys. Kolektyvas apdovanotas pagyrimo raštais ir padėkomis. Repeticijos vyksta kartą per mėnesį (šeštadieniais) pagal susitarimą.

Vadovė Eglė Miškinytė, tel. +370 695 92009, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.  

Ašašninkų folk. Kabeliai M

 

 

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016