Suaugusių dramos būrelis

Būrelis susikūrė 2010m. Per šešerius savo gyvavimo metus , ši trupė pastatė 4 komedijinio žanro pjeses. Pirmoji komedija „Vis per tą kvaišą Paulėną“. Ši pjesė buvo parodyta Panaroje taip pat apžiūroje „Pastogė“ Lazdijuose. Vėliau ši pjesė buvo pristatyta ir Krikštonių kaimo (Lazdijų raj.) kultūros centre.
„Dievo bausmė“ – tai antroji šio būrelio pjesė , kuri apkeliavo Panarą,Vilkiautinį,Merkinę ir Gudžiūnų kaimą. O trečioji pjesė „Bobutės susipyko“ buvo parodyta viename gražiausių kurortų Lietuvoje – Druskininkuose taip pat Panaroje bei aplinkiniuose kultūros namuose. Ketvirtąją pjesę „Dzievulio bausmė“ kolektyvas parodė Merkinėje, Druskininkuose, Kibyšiuose bei Vilkiautinyje.

Be galo malonu dirbti su tokiais atsidavusiais bei šauniais kaimo artistais: Rimantu Leknicku,Nijole Leknickiene,Lilija Česnulevičiene,Renata Vasilevska bei Maryte Martinkėniene.

Vadovė Ona Bubnelienė tel. +370 687 76788 el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. 

 

panara drama M

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016