Renginiai

CIRKO ŠOU

2019 03 13 d. 18 val. Varėnos kultūros centre

CIRKO ŠOU
LILIPUTŲ CIRKAS
Jubiliejinė 30-mečio programa!

Garsiausia pasaulyje mažųjų žmogeliukų – Liliputų cirko trupė šiemet švenčia savo 30 metų jubiliejų! Ir atvažiuoja į Lietuvą su jubiliejine programa!
Programoje išvysite akrobatus, iliuzionistus, žonglierius ir, žinoma, vaikučius linksmins mažiausi pasaulio klounai.
Cirko siela, Ukrainos artistas  Ivo Čapovskis pasaulyje garsėja ne tik profesionalaus cirko srityje. Jis – mažiausias pasaulyje aktorius. Karjeros pradžioje Ivo ūgis buvo vos 87 centimetrai, kas leido šiam artistui patekti į Gineso knygą, kaip mažiausio ūgio artistui pasaulyje.
Ivo lankantis Kanadoje, jį pastebėjo kino prodiuseriai ir pakvietė nusifilmuoti garsiajame televizijos seriale „Tvin Pyksas“ (Twin Peaks). Daugelį sužavėjo FTB agento D. Kuperio sapno scena, kurios pagrindinis herojus – „Liliputų cirko“ meno vadovas, ekvilibristas  Ivo Čapovskis.
„Aš cirke nuo 11 metų. Mūsų trupė nepaprastai myli savo meną, atiduoda jam visas savo jėgas. Mes gastroliavome daugiau nei 30 pasaulio šalių. Geriausia dovana mums – žiūrovų emocijos, šypsenos, ir vaikų bei jų tėvelių nuoširdus juokas“, – teigia Ivo Čapovskis.
Mažiausi pasaulyje artistai su didelėmis širdelėmis ir nuotaikinga programa laukia Jūsų!

Nupieškite bet kurį cirko artistą (Klouną, žonglierių, ekvilibristą ir kt.) atneškite piešinį į renginį ir gaukite DOVANĄ!

Programos trukmė - 1val. 30 min. Pertrauka (viena) -15 min. Vaikai iki 3 metų (su suaugusiųjų priežiūra), neužimant papildomos vietos - įleidžiami nemokamai. Bilieto kaina 8 Eur. Su skrajute - išankstiniai bilietai TIK 7 Eur. Renginio dieną bilieto kaina visiems 8 Eur.

liliputu cirkas plakatas

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016