Renginiai

Koncertas „Už laisvę“

Kovo 8 d. 19 val. koncertas „Už laisvę“ Varėnos kultūros centre.

Kviečiame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos šventinį ciklą pradėti švęsti Varėnoje.
Taip jau yra, kad Varėnos kultūros centro scena kas keleri metai subrandina norą surengti koncertą. Gal tai lemia čia likusi „Roko maršų“, „Verpetų“ ar kitų didingų festivalių aura, o gal tiesiog pareiga atiduoti duoklę miesteliui kuriame esame įleidę šaknis.
Šį kartą koncertu atiduosime pagarbą Lietuvai ir svarbiam jos istorijoje įvykiui - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Scenoje pasirodys:

Andaja

ANDAJA – baltic mythology rock/metal grupė iš Varėnos
Iš kur mūsų pradžia? Ji glūdi cikliškame gyvenimo rate, ji glūdi mituose ir legendose.Cikliškas ratas neturi užbaigtumo, jis tiesiog mainosi, keičiasi, bet visada remiasi praeitimi, ta pradine, pamatine forma. Tad norime prisiminti tą akmeninį pamatą, užuosti senovės dvelksmą, kuris buvo nuoširdus, nesuvaidintas, organiškas ir natūralus. Dabartis niekada nebus lygiaverte varžove praeičiai, mes tik nostalgiškai galime žvelgti į senus laikus kaip į utopiją, kuri dabar nepasiekiama, bet artima ir norima paliesti. Mes kuriame artimesnį praeities vaizdinį dabartyje, naudodami mitą kaip mūsų dainų pamatą. Mes kuriame savo mitą šiandien, kurio pagrindas ilgaamžis, nepajudinamas ir tvirtas praeities žodis.
Daugiau apie grupę: https://www.facebook.com/AndajaLT/

ūkanos

ŪKANOSE – folk metal grupė iš Vilniaus
Ūkanų nariai savo muzikoje pristato senąsias lietuvių dainas, sustiprindami jų skambesį sunkesnėmis aranžuotėmis. Žinoma, repertuare yra ir savos kūrybos dainų, kuriomis raginama vėl atrasti ryšį su savo protėviais, jų palikimu, gimtąja žeme bei kalba. Kodėl Ūkanose? Ūkanos - tai vieta, kur slepiasi protėvių vėlės. Senovės lietuviai tikėjo, kad mirusiųjų kūnai tęsia savo buvimą rūko-ūkanų pavidale. 
Daugiau apie grupę: https://www.facebook.com/Ukanose/

sovijus

SOVIJUS - Ambient / ethnic / psychedelic grupė iš Kauno, veda begaliniais tamsaus ir gilaus garso labirintais, pilnais šešėlių ir monumentalių vizijų. Sovijaus muzika unikali, atverianti plačias garsines erdves, kartais kyla asociacijos su Stalkerio soundtracku, ar panašiomis kompozicijomis, kurios neša toli toli į pačią esaties esmę.
Daugiau apie grupę: https://www.facebook.com/Sovijus-175670162474722/

Įėjimo kaina: 4 Eur.

Už laisvę

 

 

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016