Renginiai

Festivalis "Gaidų pynė'2019"

Pradedame dalyvių registraciją į Ketvirtąjį respublikinį muzikuojančių šeimų festivalį "Gaidų pynė'2019" ir kviečiame dalyvauti.

Kaip ir kasmet, Festivalio renginiai vyks nuo balandžio iki lapkričio mėnesio visoje Lietuvoje. Festivalio programoje – koncertai Lietuvos miestų mokyklose, globos namuose, gegužės mėnesį festivalio „Gaidų pynė'2018“ laureatų koncertas Kauno valstybinėje filharmonijoje, rugsėjo mėnesį festivalio baigiamasis koncertas Vilniaus B. Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje.

Šiemet pirmą kartą Festivalio metu organizuojama Muzikuojančių šeimų vasaros mokykla, skatinsianti dalyvių nuolatinį mokymąsi ir tobulėjimą. Mokykla planuojama birželio 14-16 dienomis Biržuose. Mokyklos dalyviai, padedami profesionalių mokytojų, giliau pažins ansamblinio muzikavimo paslaptis, o kartu ugdys šeimos narių kūrybiškumą, puoselės šeimos kultūrines tradicijas, kaups muzikinę patirtį. Mokyklos programoje – žinomų muzikų ir pedagogų pamokos, paskaitos ir susitikimai su įžymiais žmonėmis, vakaronės, ekskursijos, koncertai, kitos edukacinės veiklos, kurios praturtins dalyvius naujomis įsimintinomis patirtimis ir gebėjimais. Festivalyje dalyvaujančioms šeimoms padės tobulėti ir konsultuos žinomi muzikai: choro „Dagilėlis“ vadovas Remigijus Adomaitis, kompozitorius ir dirigentas Kazys Daugėla, operos solistė ir edukatorė Sofija Jonaitytė, smuikininkas prof. Petras Kunca, akordeonininkas prof. Eduardas Gabnys, kiti iškilūs Lietuvos menininkai ir pedagogai.

Dalyvių apgyvendinimo išlaidos bus apmokėtos projekto lėšomis. Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Šiemet Festivalyje yra ir daugiau naujovių. Apie jas galite sužinoti susipažinę su nuostatais.

Daugiau informacijos apie festivalį: http://gaidupyne.ordinas.lt/

Dalyvių registracija - iki balandžio 15 d.

Kviečiame dalyvauti!

Renginio plakatas čia:

Nuostatai čia:

Dalyvių paraiška-anketa čia:

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016