Renginiai

Fotografijų paroda „Šalis ta – Dainava vadinas“

Rugpjūčio 30 d. 16 val. fotografijos parodos „Šalis ta – Dainava vadinas“atidarymas Varėnos kultūros centre (J. Basanavičiaus g. 2)

STDV 0830 16 Varena3plakatas

Asociacija Alytaus fotografų klubas ir facebook puslapis „Lietuvos peizažai“ jau keletą metų organizuoja tematinius fotografijų konkursus, kuriuose dalyvauja fotografijos profesionalai ir entuziastai iš visos Lietuvos.
Konkurso organizatoriai viešina autorines fotografijas savo puslapiuose ištisus metus, o konkursui pasibaigus kompetentinga komisija atrenka įdomiausius bei kokybiškiausius darbus rengiamai parodai.
Nuoširdžiai galime pasidžiaugti, kad kiekvienais metais sulaukiame vis daugiau nuostabių Lietuvos gamtos fotografijų. Daugėja autorių iš įvairų Lietuvos teritorijų, miestų ir miestelių bei tolimiausių kampelių.
Fotografijų paroda „Šalis ta – Dainava vadinas“, skirta Dzūkijos krašto populiarinimui bei puoselėjimui. Fotografijas gavome iš daugelio Lietuvos fotografijos entuziastų bei profesionalų, kurie keliaudami po Dzūkiją atrado kažką gražaus, įdomaus ir nepakartojamo bei įamžino savo fotokameromis.
Šiais, 2019 metais, minime Vinco Krėvės-Mickevičiaus 65-ąsias mirties metines. Tad ne veltui gimė toks Dzūkijos fotografijų parodos pavadinimas. Dainavos šalis, apdainuota mūsų mylimo rašytojo kūryboje, suteikia daug džiaugsmo ir palaimos keliaujant po ežerų, upių ir žalių girių kraštą.
Fotografijų parodoje „Šalis ta – Dainava vadinas“ dalyvauja aštuoniolika autorių iš visos Lietuvos:
Karolina Čaplikaitė
Renata Igoninienė
Edita Janulynienė
Irma Janušonytė
Rima Kašelionienė
Marius Kunigiškis
Lina Latvienė
Liuda Mickutė
Juozas Muzikevičius
Daiva Petraškienė
Liudmila Pilikauskaitė
Rasa Radauskienė
Giedrius Rusinas
Rasa Opolskienė
Robertas Ožalinskas
Edmundas Šimaitis
Stasys Šmigelskas
Monika Vaisietaitė

Paroda veiks iki rugsėjo 25 d.
Malonaus žiūrėjimo ir gerų emocijų!

Fotografijų parodos organizatorius
Stasys Šmigelskas

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016