Renginiai

Spektaklis „Apie nieką“

Spalio 7 d. 18 val. Keistuolių teatras „Apie nieką“, absurdo komedija (rež. ir autorius Linas Jurkštas) Varėnos kultūros centre. Bilieto kaina – 9; 10 Eur (N-12), moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikoma 1 Eur nuolaida. Bilietus platina Kultūros centro kasa ir www.tiketa.lt

keistuoliaiapienieka

 „Apie nieką“
Režisierius ir dramaturgas Linas Jurkštas
Dailininkė Ramunė Skrebūnaitė
Kompozitorius Gabrielius Zapalskis
Vaidina: Danas Kamarauskas, Jurgis Marčėnas, Gabrielius Zapalskis, Birutė Belada Tauterytė/ Viola Klimčiauskaitė

Premjera 2019.01.25
Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. (su pertrauka)
Ar kada nors pagalvojote, kaip gimsta spektaklis? Už uždarų durų tolimiausiuose teatro užkaboriuose tekstą it mantras kartojantys aktoriai, autoritetingas režisieriaus balsas, magiškai susidygsniuojantys kostiumai ir mąslus kompozitorius, kuriantis garso takelį? Nieko panašaus. Trys aktoriai, vienas dramaturgas, vienas stalas ir trys kėdės - sveiki atvykę į spektaklio kūrimo procesą. Iš ko atsiranda menas? Kuo panaši kūryba ir mirtis? Apie ką ir kaip kalba teatras? Kritikai meno portaluose, žiūrovai teatro rūbinėje, režisieriai interviu kultūros laidoms sako: apie viską. O mes statome spektaklį apie nieką.
Režisieriaus Lino Jurkšto spektaklis pagal paties sukurtą pjesę "Apie nieką" - komiškas, absurdiškas ir chuliganiškas meno šaržas, autoironijos prožektorių atgręžiantis į pačius kūrėjus. Nuo pirmojo pjesės skaitymo iki premjeros dienos per vieną vakarą aktorius palydintys žiūrovai vienu metu regi ir spektaklio kūrimo procesą, ir su itališkojo commedia dell'arte žanro prieskoniu suręstą istoriją apie jaunuolį, bandžiusį nugalėti Mirtį. Spektaklis „Apie nieką“- kūrybos užkulisiai, persikėlę į sceną, žaisminga provokacija bei miklus balansavimas tarp nonsenso ir klausimų apie egzistenciją.

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016