Renginiai

Spektaklis jaunimui „Įsilaužėlis“

Spalio 8 d. 12 val. Labai teatras „Įsilaužėlis“, spektaklis jaunimui pagal M. Wahlio romaną (rež. Agnė Sunklodaitė) Varėnos kultūros centre. Bilieto kaina – 5; 6 Eur (N-14). Moksleiviai į šį spektaklį bilietus gali įsigyti iš Kultūros paso paslaugų sąrašo.

labaiisilauzelis

„Įsilaužėlis“
Inscenizacijos autorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė
Kompozitorius Deividas Gnedinas
Scenografės Silvija Puodžiūnaitė ir Roberta Poškaitė
Video projekcijų autorius Kornelijus Jaroševičius
Vaidina: Kamilė Rutkaitė, Aurimas Bačinskas, Mindaugas Ancevičius

Premjera 2018.12.22
Trukmė 90 min.
Pagal populiarųjį Matso Wahlio romaną „Įsilaužėlis“ pastatytame spektaklyje pasakojama apie niekada savo tėvo nemačiusį paauglį, kuris ieško teisingo gyvenimo kelio, tačiau vis labiau įsisuka į kasdienybės chaoso verpetą. .
Spektaklio kūrėjai akcentuoja visiems paaugliams kylančius klausimus: kas yra tiesa, kas yra draugystė, meilė ir tikroji žmogaus savivertė?
Spektaklis pasižymi išskirtiniu, originaliu, specialiai šiam spektakliui kompozitoriaus Deivido Gnedino sukurtu garso takeliu. Visuomenės atstumtų paauglių dienoraščių tekstų ištraukos skambės hip-hopo muzikos fone – tai dar vienas būdas pasireikšti jaunam, maištaujančiam, vartotojiška visuomene nusivylusiam žmogui.
„Įsilaužėlyje“ paliečiamos iki skausmo aktualios temos: draugystė, meilė, tiesa, gyvenimo prasmė.Šios temos, perteiktos jauno žmogaus akimis, drąsiame ir provokuojančiame spektaklyje apie didmiesčio jaunimo būtį, privers paauglius, jų tėvus ir mokytojus kiek kitaip pažvelgti į mus visus supančiojusią kasdienybę.

„Įsilaužėlis“video

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016