Renginiai

Spektaklis „CV, arba Kas aš esu?““

Spalio 13 d. 18 val. Teatras „Atviras ratas“ „CV, arba Kas aš esu?“, spektaklis-tyrimas (rež. ir dramaturgas Justas Tertelis). Bilieto kaina – 10 Eur. Varėnos kultūros centre

atvirasratasCV

„CV, arba Kas aš esu?“
Režisierius ir dramaturgas Justas Tertelis
Scenografija Laura Luišaitytė
Kompozitorius Jokūbas Tulaba
Vaidina: Vesta Šumilovaitė, Benita Vasauskaitė, Karolis Kasperavičius, Vaidotas Žitkus, Rokas Petrauskas, Danas Kamarauskas

Premjera 2018.11.15
Trukmė 1 val. 40 min.
Kada ir kodėl jūs paskutinį kartą (pa)pildėte savo gyvenimo aprašymą (CV)? Kaip dažnai tenka jį peržvelgti ir kaip tai, kas jau užrašyta “apie jus” keičia tai, koks(-ia) jūs iš tikrųjų esate šiandien?
Ar iš jūsų CV išvis įmanoma suprasti koks(-ia) jūs esate šiandien?
Teatras Atviras ratas / Vilniaus miesto teatras pristato XIII sezono premjerą – Justo Tertelio ir kūrybinės komandos spektaklį-tyrimą „CV, arba Kas aš esu?”. Ši pjesė, jau įvertinta garbingos komisijos (laimėjusi pirmąją vietą LRT Radijo teatro konkurse, bei specialų LATGA prizą už originalumą) pirmą kartą adaptuojama teatro scenoje. 2019 m. spektaklis apdovanotas žiūrovų prizu XXXV Lietuvos profesionalių teatrų festivalyje „Vaidiname žemdirbiams“ Rokiškyje.
Spektaklio struktūra ir forma kviečia žiūrovus kartu su aktoriais keliauti per vieno labai mums visiems gerai žinomo „piliečio” gyvenimo aprašymą (asmenybė atskleidžiama spektaklyje), tuo pačiu įtraukiant į atvirą teatrinę diskusiją – kaip užfiksuoti žmogaus gyvenimą? Ar jį reikia fiksuoti? Sumuoti? Jeigu taip – tai kas čia svarbiausia, ko negalima praleisti? Jeigu ne – tai kodėl mes nuolatos tai darome? Šis spektaklis, tęsiantis teatro laborarorijos „Atviras ratas” teatrinę tradiciją, nestokoja jautrumo, humoro ir savitos teatrinės kalbos, kviesdamas žiūrovus į teatrinį dialogą-tyrimą apie tai, koks yra šiandieninis mūsų gyvenimo aprašymas?

 

 

 

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016