Renginiai

Spektaklis vaikams „Skrudžo gatvės angelai“

Spalio 17 d. 11 val. Alytaus miesto teatras „Skrudžo gatvės angelai“, spektaklis vaikams pagal D. Čepauskaitės pjesę (rež. Arvydas Lebeliūnas). Bilieto kaina – 3 Eur (rekomenduojama 4–13 metų vaikams). Varėnos kultūros centre

altSKRUDZAS

„Skrudžo gatvės angelai“
Pjesės autorė Daiva Čepauskaitė
Režisierius Arvydas Lebeliūnas
Kompozitorius Jonas Sakalauskas
Video menininkas Rimas Sakalauskas
Dailininkas, scenografas Artūras Šimonis
Režisieriaus asistentė Alma Purvinytė
Vaidina: Jonas Gaižauskas, Eglė Kordiukovaitė, Vidas Vaškius, Vaidas Praspaliauskas, Erika Jasinskaitė–Salickienė, Eglė Juškaitė, Ona Gudaitytė, Tomas Pukys, Vincas Vaičiulis, Eugenijus Rakauskas.

Premjera 2018.12.26
Trukmė 45 min.
Spektaklis „Skrudžo gatvės angelai“ sukurtas pagal Daivos Čepauskaitės pjesę „Skrudžas, arba diena, kai galima atverti širdį“. Senasis šykštuolis ir niurzgalius Skrudžas kasdien mėgaujasi vis tuo pačiu: skaičiuodamas pinigus ir versdamas be atvangos dirbti savo raštininką Bobą. Kodėl reikia džiaugtis Kalėdomis, kurios, anot jo, tėra kvailystė, kai pasijunti metais senesnis ir supranti, kad vėl nieko neuždirbai ir nė kiek nepraturtėjai.
Tačiau vieną stebuklingą naktį Skrudžo gyvenimas pasikeičia. Susitikimas su Praeities, Dabarties ir Ateities angelais atveria jo akis ir širdį, senasis bambeklis virsta neatpažįstamai geresniu žmogumi.
Tai spektaklis apie amžinas vertybes – meilę, atjautą, rūpestį, mokėjimą dalintis ir puoselėti šiltus tarpusavio santykius. Juk stebuklus kuria patys žmonės...

 

 

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016