Renginiai

Spektaklis „Pamatai iš Mindaugo pilies. Netikras akmuo“

Spalio 17 d. 18 val. Alytaus miesto teatras „Pamatai iš Mindaugo pilies. Netikras akmuo“ pagal M. Valiuko pjesę (rež. Arvydas Lebeliūnas). Bilieto kaina – 6; 8 Eur. Bilietus galite įsigyti ir tiketa.lt svetainėje. Varėnos kultūros centre

ALTnetikrasakmuo

„Pamatai iš Mindaugo pilies. Netikras akmuo“
Režisierius Arvydas Lebeliūnas
Kompozitorius Jonas Sakalauskas
Scenografas Sergejus Bocullo
Kostiumų dailininkė Berta Bocullaitė
Šviesų dailininkas Vladas Šerstabojevas
Vaidina: Sigitas Jakubauskas, Jonas Gaižauskas, Vaidas Praspaliauskas, Erika Jasinskaitė, Eglė Juškaitė, Vidas Vaškius, Lukas Alsys, Ona Gudaitytė, Eugenijus Rakauskas, Vincas Vaičiulis, Eglė Kordiukovaitė, Agnė Sabulytė, Tomas Kunčinas.

Premjera 2018.02.15
Trukmė 1 val. 45 min.
Šimtmetį besitęsianti vienos giminės istorija, kupina istorinių peripetijų ir asmeninių dramų. Skirtingos kartos, skirtingi likimai, tačiau yra dalykų, kurie niekada nesikeičia: visi nori mylėti ir būti mylimi, kurti savo laimę ir, iškilus grėsmei, kautis dėl jos.
Labai dažnai likimai lūžta po nepakeliamais istorijos presais. Laikas ir istorinės aplinkybės negailestingi šios giminės ir kitiems šio namo, kurio pamatuose įmūrytas istorinis akmuo, gyventojams.
Namas spektaklyje – tai valstybės, mažos, bet labai gajos ir drąsios, metafora. Jos pamatuose įmūrytas tikėjimas savo ateitimi.

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016