Renginiai

J. Vaicekausko paroda „Vieno kiemo fotografija“

Rugsėjo 13 d. 16 val. Juliaus Vaicekausko parodos „Vieno kiemo fotografija“ atidarymas Varėnos kultūros centro parodų salėje (Basanavičiaus g. 17)


Parodos plakatas R 1 mažas

Bus eksponuojama apie 50 fotografijų, su nuostabiai įamžintomis gyvenimo akimirkomis. Tai ne vienerius metus kurtas ciklas, kuriame autoriaus žvilgsnis stabteli ties kiemo aplinka, daiktais, jų faktūra, augalija ir pan.
Šios parodos autorius labiau pažįstamas kaip preciziškas peizažo fotografas.Julijus Vaicekauskas važinėdamas po Lietuvą sukūrė ne tik mūsų krašto vaizdų, bet fiksavo ir įvykius, miesto šventes, vaikų bei suaugusiųjų portretus. Jo sutiktas žmogus tarsi artimas autoriui, rodos, tarp jų neįsiterpia fotoaparatas, žvilgsnis dažniausiai tiesus, atviras, o emocija nesuvaidinta. Mes tarsi tampame liudininkais jaukaus bendravimo, atsiranda intymumo jausmas. Tai, aišku, žavi ir paperka.
Visus, norinčius susipažinti su fotografijų autoriumi, sudalyvauti parodos atidaryme bei pasiklausyti muzikinių kūrinių, atliekamų vokalinio ansamblio „Rūta“, kuriam vadovauja Daiva Selevičienė maloniai kviečiame dalyvauti.

Paroda veiks iki spalio 2 d.

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016