Renginiai

Spektaklio premjera „(Ne)ištikimybės spąstai“

Gruodžio 11 d. 18 val. Varėnos kultūros centre „Kitoks teatras“ su spektaklio premjera („Ne)ištikimybės spąstai“. Bilieto kaina – 12; 15 Eur. Bilietus platina Kultūros centro kasa ir bilietai.lt.

kitoksteatras mazas

KOMEDIJA
(Ne)ištikimybės spąstai
Režisierius – Ričardas Vitkaitis
Įvaizdis – Eglė Krasnovė
Vaidina: Aušra Štukytė, Vitalija Mockevičiūtė ir Ramūnas Šimukauskas – žiūrovams gerai atpažįstami iš TV laidos ,,Dviračio šou” personažų, televizijos serialų, filmų ir teatro projektų.

„Kitoks teatras” pristato efektingą komediją „(Ne)ištikimybės spąstai“, kurios klastų labirintai stebins ties kiekvienu posūkiu: pinklės čia spendžiamos taip įnirtingai ir meistriškai, kad galiausiai pranoksta pačius melavimo guru.
Klampaus melo katilasužverda didmiesčio bute. Į prabangių apartamentų šeimininkėspinkles patenka susirgusio kolegos atvykęs pakeisti meistras. Jis net nenutuokia, kur įsivėlė! Palaipsniui ir pati buto šeimininkė patenka į nelauktos viešnios, netikėtai išdygusios tarpduryje, spąstus. Atėjusi ponia grasina atskleisianti daug nemalonių faktų apie šeimininkę.Netikėtai užviręs ginčas perauga į melavimo čempionatą, kuriame dėl pirmosios vietos varžomasi be skrupulų.
Kokias intriguojančias staigmenas meistras spontaniškai paruoš abiems ponioms? Kas privers išvirsti iš koto? Ar melo kojos tikrai trumpos, o ką jei jis su aukštakulniais? Sužinosite apsilankę naujausioje ,,Kitokio teatro” komedijoje ,,(Ne)ištikimybės spąstai“, kupinoje netikėtumų, nelauktų siužeto viražų ir galiausiai nokautuojančioje veikėjų-meluotojųvirtuoziškumu.

Dėmesio: komedija galima sukelti nevaldomus juoko priepuolius! Spektaklio trukmė – 1 val. 30 min. N- 16 

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016