Renginiai

Spektaklis vaikams „KAIP TAMSA GERIAUSIU DRAUGU TAPO“

 Spalio 15 d. 11 val. Valstybinio Kauno lėlių teatro spektaklis vaikams pagal Emmos Yarlett kūrinį „Orionas ir tamsa“ „KAIP TAMSA GERIAUSIU DRAUGU TAPO“ Varėnos kultūros centre.

Autorius ir režisierius Olegas Žiugžda
Dailininkė Giedrė Brazytė
Kompozitoriai Antanas Jasenka, Ūdrys Jasenka

Vaidina: Saulius Bagaliūnas, Mindaugas Černiauskas, Audronė Grėbliauskienė, Rokas Lažaunykas, Jolita Ross, Vigita Rudytė, Laima Strazdauskienė

Premjera – 2019 m. rugsėjo 7 d.
Trukmė – 40 min.

Spektaklio kūrėjai kviečia susipažinti su mažu berniuku Orionu, bijančiu beveik visko: širšių, dviračių, kirpėjų, jūros, kosmoso, mergaičių, senučių, vorų, bet labiausiai... tamsos. Tačiau vienas lemtingas susitikimas ir užgimusi draugystė su baimės objektu padeda išvaikyti visus tamsoje slypinčius baubus ir padovanoja mažajam Orionui naujų patirčių bei netikėtų atradimų. „Bijome to, ko nepažįstame, - pristatydamas pastatymo idėją tvirtina režisierius O. Žiugžda, - juk ir pagrindinį spektaklio personažą Orioną baugina ne pati tamsa, bet tai, kas slepiasi joje.“ Kūrybinė grupė paskatins mažuosius žiūrovus išdrįsti pažvelgti savo baimėms į akis ir su jomis susibičiuliauti. Pastatyme vizualizuojamos pagrindinio personažo emocijos ir išgyvenimai leis vaikams susitapatinti ir atpažinti bei apibrėžti kylančias baimes, o suaugusiesiems - geriau suprasti, ką išgyvena tamsos fobiją patiriantis vaikas ir ieškoti būdų drauge jai įveikti.

Bilieto kaina – 4,50 Eur (nuo 4 m.)

Tamsa IMG 3648 a

Tamsa IMG 3959

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016