Sidabro vainikėlis

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“

Lietuvos liaudies kultūros centro organizuojamas konkursas „Sidabro vainikėlis“ vyksta nuo 2013 metų. „Sidabro vainikėlio“ parodų ciklas sumanytas tam, kad talentingi vaikai ir jaunuoliai, besidomintys liaudies daile, galėtų visuomenei parodyti savo darbus. Jaunieji kūrėjai ne tik varžosi dėl geriausiųjų vardo, simbolinių „Sidabro vainikėlio“ prizų, bet ir yra skatinami tobulinti savo žinias, meninius gebėjimus, dailiųjų amatų įgūdžius.

Drauge su Jumis norime pasidžiaugti, kad Lietuvos liaudies dailės konkursas Dzūkijos turas „Sidabro vainikėlis 2022“, kaip ir visuomet, neapsieina be dalyvių iš Varėnos.
Tai vaikų ir jaunuolių: Aistės Blėdaitės, Justės Blėdaitės, Kamilės Jonytės, Miglės Vyšniauskaitės, Airidos Varnagirytės, Vakarės Čironaitės (vadovai – Vidas Savilionis, Genovaitė Zina Petrauskienė ir Angelė Balciukevičienė ) ir Mykolo Petruškevičiaus, Armando Pangonio, Igno Voverio (vadovas Algirdas Juškevičius) darbai, kurie šiuo metu eksponuojami Kaišiadorių kultūros centre.
Pasigrožėkime ir palaikykime savo krašto jaunuosius talentus, kad nenustotų kurti ir džiuginti kitų akis bei širdis savo nuostabiais darbais! Kuo didžiausios sėkmės!😍
Foto

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016