Liaudiška kapela

Liaudiška kapela susikūrė 1992 metais. Kapela daugiausia atlieka lietuvių liaudies bei savos kūrybos dainas ir kūrinius. Kapela aktyviai dalyvauja ne tik rajono (Grybų šventėje, kasmetinėse seniūnijos šventėse „Pas susiedus“, įvairiose kaimo šventėse), bet ir respublikiniuose renginiuose – Alytuje rengiamose varžytuvėse „Grok, Jurgeli“, žemdirbių pabaigtuvių šventėje Kaune, „Agro Baltic“ parodoje Vilniuje, Kaune „Susitikimas su Kauno dzūkais“, grojome Vilniuje „Kaziuko Mugėje“, Kaišiadorių Vyskupijos „Caritas šventėje“, Druskininkuose „Mažojoje dainų šventėje“, Alytuje Europos vyrų krepšinio čempionato metu vykusioje šventėje „Miestas mieste“ ir dar daug kitų.
Du kartus buvo išvykusi į Lenkiją, Mikolaikų miesto šventę. 2014 m. kapela dalyvavo tarptautinės liaudiškos muzikos kapelų šventėje - varžytuvėse – „Girkalnio griežynė - 2014“, taip pat buvo išvykusi į Elektrėnų kultūros centrą, kur vyko tradicinė 26-oji liaudiškos muzikos kapelų šventė - varžytuvės.

Vadovė Irena Stoškienė tel.+370 610 46221, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. 

 Perlojos kaimo kapela

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016