Renginiai

Spektaklis „Kas kuria stebuklus?“ Marcinkonyse

 Screenshot 20230119 170337 Drive

„Kas kuria stebuklus?“

Tai naujas daugelį šalių apkeliavusio ir daugelio tarptautinių festivalių dalyvio bei laureato , vienintelio Baltijos šalyse profesionalaus Vilniaus vitražinių lėlių teatro „Vaivorykštė“ stebuklingų nutikimų pilnas spektaklis, kuriame ne tik vitražinių, bet ir skraidančių lėlių bei profesionalaus tiesioginio aktorių bendravimo su žiūrovais dėka sukuriamas nuotaikingas pasakojimas apie gamtoje vykstančius stebuklus.
Tačiau, kas kuria šiuos stebuklus? Kam už tuos mus stulbinančius grožius mes turime būti dėkingi? Ar visada mes atpažįstame tikrąjį tų stebuklų kūrėją?
Spektaklio libretas sukurtas pagal žinomos lietuvių rašytojos Renatos Šerelytės kūrybą vaikams.
Šiuos ir kitus spektaklyje keliamus klausimus remdamiesi daugiamete scenine patirtimi bei konsultacijomis ne tik su ugdymo specialistais bei žiūrovais, bet ir iškilių menininkų padedami kelia spektaklio kūrėjai.
Kaip jiems sekasi, galėsite sužinoti apsilankę šiame spektaklyje ir pabandę drauge su spektaklio kūrėjais į juos atsakyti pokalbio/pabendravimo po spektaklio metu.
Spektaklio lėles( ne tik vitražines, bet ir skraidančias) bei dekoracijas sukūrė žinomi menininkai – V.Adamonis, L.Gutauskas, A.Mikutis, o muziką – V.Bartulis, režisierius – P.Mendeika.
Vaidina : Nijolė Kazlauskaitė, Saulius Čėpla, Petras Mendeika

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016