Renginiai

ATŠAUKIAMAS! Interaktyvus spektaklis vaikams Varėnoje!

 vkc fb cover 2023 sau xx

ATŠAUKIAMAS, DĖL BILIETŲ GRĄŽINIMO KREIPTIS Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

INTERAKTYVUS SPEKTAKLIS SU PILNO UGIO LĖLĖM
Nuotykiai Konstruktor city

Režisierius: Jekaterina Gaura
Audiospektaklio trukmė 1 valanda 30 minučiu.
Amžius: 1-10 metų.
Vienam vaikui iki 3 metų iejimas nemokamai su lydinčių tevelių.

Nėra paslaptis, kad Lego konstruktoriai yra super-konstruktoriai, kurie patinka ir vaikams, ir ju tėvams. Bet kokio amžiaus, bet kokios nuotaikos - mes mielai žaidžiame ir sugalvojame savo istorijas. „Lego“ yra vienas iš labiausiai mėgstamų žaidimų tarp vaikų visame pasaulyje. Ir Lietuva jokiu būdu nėra išimtis! Vaikams paruošėme savo teatralizuotą Lego miesto gyventojų nuotykių versiją! Jaunieji žiūrovai, berniukai ir mergaitės, labai mėgsta pasakas ir magiją. O kas bus, jei Lego miesto gyventojai bus perkelti į pasaką? Tai tikrai bus nuostabus nuotykis.

Siužetas: Lego mieste šiandien tikra šventė, visi ruošiasi smagiausioms pramogoms! Lego miesto gyventojai pakvietė draugus į vakarėlį. Emetas ir Liusi yra geriausi draugai, jie paruošė nuostabų vakarą miestui ir beveik prieš laikrodžio rodyklei parodant 12:00, užgęsta šviesa, tamsiosios piktadarių jėgos įsiveržia į šventę ir pagrobia Liusi.

Emetui su draugais teks patirti daug sunkumų ir išbandymų. Jam į pagalbą ateina Lego miesto gyventojai, nepagaunami nindžiagai, ir šventės svečiai – robotai transformeriai! Jie visi turi kovoti su pagrindinėmis blogio jėgomis.

Kad išgelbėtų Liusi, malonios ir sąžiningos širdies vyras, nuoširdžiai mylintis Liusi, turėjo stoti į mūšį su kraujo ištroškusiu voru! Emetas meta iššūkį vorui ir nugali jį savo gera širdimi bei draugų pagalba.

Pagaliau Liusi grįžta su Emetu, o Lego miestas vėl yra pats linksmiausias ir šventiškiausias.

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016