Renginiai

Mino ir Atominės blondinės Varėnoje

 4

Bilietai https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/mino-ir-atomines-blondines--varena-419619/ 

Šiemet dainų autorius ir atlikėjas Mino (Mindaugas Mickevičius) švenčia kūrybinės veiklos 20-etį. Kaip pasakoja daininkas, jis negalintis patikėti, jog nuo projekto „Kelias į Žvaigždes“ jau praėjo 18 metų, o savo veiklą jis skaičiuoja dar pora metų iki to. Mino savo karjerą pradėjo kaip renginių ir karaoke vedėjas, o tapęs muzikinio projekto finalininku taip įsitraukė į koncertinę veiklą, kad 10 metų neturėjo nei vieno laisvo savaitgalio. O per du dešimtmečius atlikėjas parašė daugiau nei 100 dainų, kurių daugiau nei pusę įrašė, o kitos liko gulėti garso įrašų studijos stalčiuose.
Sceninis vardas Mino buvo pasirinktas dėl meilės italų kalbai ir dažno lankymosi Italijoje, kur dėl patogumo iš Mindaugo liko pirmos trys raidės ir itališka galūnė – o. Atlikėjas pasakoja, kad per savo karjerą jis aplankė visus didžiuosius Lietuvos miestus, išmoko daugybę ir mažesnių miestelių pavadinimų, dainavo didžiausiose Lietuvos arenose ir dešimtyje užsienio lietuvių benduomenių.
Įsimintiniausi koncertai atlikėjui – Kelias į žvaigždes finalai, Toto Cutugno ir Velerij Meladze koncertų apšildymai. O jo dainos „Mergaitė, kuri kvepia braškėmis“, “„Mamma Italia“ ar „Jei tu mane myli” atpažįstamos tiek jo kartos gerbėjams, tiek jų vaikams ar anūkams.
Kaip pasakoja Mino – šie keli metai bus paskutiniai jo aktyvaus koncertavimo metai, o kuomet jis sulauks 50 metų jubiliejaus, tada jau užleis sceną jaunimui, o pats mažiau dainuos, o daugiau mėgausis poilsiu ir kitų koncertais. Tačiau iki to dar nori sukurti keletą labai populiarių dainų, trankiai paminėti savo veiklos 20-etį atrinkuose Lietuvos miestuose.

 

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016