Folkloro ansamblis

1970m. tuometinis Kibyšių kolūkio pirmininkas, meno saviveiklos entuziastas Stanislovas Tamulevičius atvežė meno vadovę Ireną Baziliauskienę, kuri subūrė ansamblį ir jau tais pačiais metais su programa pasirodė televizijoje. Bet metams bėgant, stambinant kolūkius, kultūros namai buvo panaikinti, o ansambliečiai, neturėdami vadovo, tik savo entuziazmo dėka burdavosi kieno nors namuose. 1996 m. ansamblio vadovu išrinktas Tautvydas Prieskienis, o 1997 m. atkurti ir kultūros namai.

Šiuo metu ansamblį sudaro 3 moterys ir 4 vyrai, 2 dalyviai nuo ansamblio susikūrimo pradžios. Ansamblis palaiko senas bei kuria naujas tradicijas. Didžiausios šventės Kibyšiuose - Oninės (javapjūtės pradžia), „Po darbų“ (rudens derliaus šventė). Esame išsaugoję Velykų lalavimo tradiciją, keletą kartų šį reiškinį filmavo LRT. Dalyvavome LLKC organizuotame respublikiniame konkurse „Tradicija šiandien“ ir tapome laureatais. Kolektyvas labai laukia naujų dalyvių, jaunimo. Dainuoti, šokti išmokysim – kad tik būtų noras. Repeticijos vyksta antradieniais ir penktadieniais.

Vadovas Tautvydas Prieskienis Tel. +370 615 70201, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. 

Kibysiu folk 2018 M

Viešasis kalbėjimas Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016